léto v Krkonoších ...


Vážení přátelé, milí hosté!

Pokud se rozhodnete strávit část léta v Krkonoších, připravili jsme pro Vás letní prázdninovou nabídku:

Týden (od soboty do soboty) v apartmánu "U nás doma" v chatě ALFA v Černém Dole za zvýhodněnou 14.500,- Kč + poplatky městu ve výši 21,- Kč / noc / dospělá osoba.

Akce platí do obsazení kapacity apartmánu. Rezervace je platná po provedení úhrady faktury.

Více informací o apartmánu:

Apartmán naleznete přímo nad náměstím na parkovišti. Na parkovišti je pro náš apartmán přímo před chatou vyhrazeno jedno parkovací místo. Hned před chatou jsou již zprovozněné hřiště a kurty.

Apartmán je nový, prostorný a moderně a na míru zařízený. Je nekuřácký. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Má 2 obytné místnosti s kuchyňským koutem a jídelním místem, velkou koupelnu. Pohodlně se vyspíte na 7 plnohodnotných lůžkách, v hlavní místnosti jsou tři, v druhé pak čtyři. V přední místnosti je navíc velké rozkládací sofá, které primárně slouží k posezení. V zadní místnosti je kout pro děti s dětským stolečkem a židličkami, prolézací tunel, pastelky, omalovánky, volné papíry na skládání vlaštovek a velká kniha návodů pro jejich skládání. Na stěně se usídlilo několik maňásků pro příjemné večery. Pro dospělé máme "člověče nezlob se", a to jak v malém (standardním ) vybavení, tak ve velkém provedení na položení na zem. V přední místnosti v knihovničce naleznete pár knih pro dlouhé večery...

Každá z místností je vybavena vlastní televizí, v přední místnosti je možno sledovat i satelitní vysílání. Zadní místnost má vlastní dveře, je v ní tedy plné soukromí. V kuchyňce pohodlně uvaříte na čtyřech sklokeramických plotýnkách, potraviny můžete skladovat v lednici s mrazákem. V apartmánu funguje kvalitní WIFI internet. Večer odpočívat a před televizí posedět můžete na pohodlných křesílkách.

Kola a koloběžky si prosím ponechávejte ve sklepní kóji v suterénu domu, která je dostatečně velká a uzamykatelná. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro seniory (bezbariérový vstup, přízemí).


Volné termíny můžete zkontrolovat zde:  

Poptávám pobyt v apartmánu "U nás doma" v chatě ALFA v délce 1 týdne v období letních prázdnin 2022 za zvýhodněnou cenu 14.500,- Kč + poplatky městu: