Apartmán "U nás v podkroví"


Vítejte v našem apartmánu v Rezidenci Klostermann v Železné Rudě!

UPOZORNĚNÍ: Bohužel musíme naše hosty upozornit, že před Vánoci došlo k zatečení srážkové vody z terasy na několika místech, stěny jsou vysušené, ale zůstaly na nich mapy. Kompletní oprava bude provedena jakmile počasí dovolí.


Rezidence se nachází přímo v centru Železné Rudy. Jedná se o nově vybudovaný bytový dům s luxusními a moderními horskými apartmány. 

Apartmán je ve 4. patře - v podkroví s krásným výhledem na Špičák. Výhled si můžete vychutnat z terasy, ze které je krásný rozhled na centrum města.Apartmán má tři místnosti. Velký obývací pokoj s krbem, kuchyňským koutem a jídelním místem, předsíň, koupelnu se sprchovým koutem a dvě ložnice s 5 plnohodnotnými lůžky. Ložnice se 3 lůžky je průchozí do zadní ložnice se 2 lůžky. K apartmánu náleží jedno kryté garážové stání.V apartmánu funguje kvalitní WIFI internet. Kola si prosím ponechávejte ve sklepní kóji v suterénu domu, která je dostatečně velká a uzamykatelná.

APARTMÁN JE NOVÝ (2020), NEKUŘÁCKÝ A NEJSOU V NĚM POVOLENI DOMÁCÍ MAZLÍČCI.

Více informací o apartmánu a aktuální fotografie z našich toulek po Šumavě naleznete na našem FB:


Po náročném dni plném toulek po šumavských hvozdech Vám jistě přijde vhod relaxace v nově zbudovaném wellness, který je od 1.6.2022 otevřen v přilehlé Rezidenci Javor a nabízí klid a očistu pro tělo a duši v sauně, bazénu i fitness. Více info na: 

Ocenění našich klientů na mapy.cz

Děkujeme moc našim klientům za příznivá ocenění a milá slova.

Jsme velmi rádi, že se Vám u nás líbilo a uděláme vše pro to, abychom si Vaši přízeň i do budoucna uchovali.


Eva Dittrichová

10. června 2021

Apartmán je příjemný a světlý. Obrovskou výhodou je terasa, na které jsme trávili každou možnou chvíli. Kuchyň je, stejně jako celý apartmán, dobře vybavená. Velkou výhodou je sklep na kola a parkovací stání v garáži. Strávili jsme zde krásné 2 týdny, které jsme si moc užili, a jistě se ještě vrátíme! Kousek od apartmánu je výborná kavárna a dají se zařídit všechny nákupy. Komunikace s paní majitelkou probíhala na jedničku a nebyl problém se na čemkoliv domluvit. Oceňujeme i malý dětský koutek.


Jiřina Trunková

11. října 2020

Krásný apartmán. Nový, čistý, plně vybavený, v centru. Všude blízko. Velmi milá a ochotná paní majitelka. Určitě doporučuji.

hana kalinová

7. října 2020

Krásný, moderně zařízený, plně vybavený a hlavně čistý apartmán s velkou terasou. V centru města, ale přesto klidný, vhodný i pro rodiny s dětmi. Nádherné výlety v okolí.

Veronika Modlitbová

12. března 2022

Příjemné, prostorné ubytování; velmi dobře vybavené. Ocenili jsme hračky pro děti.

H Rom

25. května 2020

dobré východisko pro řadu aktivit, nový a hezky zařízený apartmán, komfortní parkování, uložení kol ve vlastní zamykací zděné sklepní kóji, výtah 

Jitka Králíková

27. února 2022

Luxusní a příjemné ubytování, čisto, teplo, apartmán vybavený, překvapil nás hrací koutek pro děti. Děkujeme, jestli do Železné Rudy, tak do U nás v podkroví.

Lukáš Juda

15. září 2019

Apartmán velice mile překvapil - jak vkusným a moderním vybavením, tak i pohodlnou a praktickou terasou. Šumava je super na kolo - měli jsme je s sebou - i na to je myšleno - ve sklepě je koje pro apartmán, takže kola jsou pod zámkem a nepřekáží. Vjezd ze zadní části domu je na úrovni sklepa, takže žádné schody se nekonají. V apartmánu jsou 2 pohodlné ložnice s dostatečnou kapacitou až pro 5 osob. Z obou ložnic jde jít na terasu. Všem moc doporučuji i dětmi. Vybavení a pozice i vše okolo paráda.