Pro objednání ubytování:

Pokud Vás zaujal některý z našich apartmánů a rádi byste v něm strávili svoji dovolenou, kontaktuje nás prosím telefonicky na 739 592 181  
nebo na e-mailové adrese: podhorske_apartmany@volny.cz

a dohodneme veškeré podrobnosti.

Platební podmínky:

Při rezervaci ubytování Vám vystavíme fakturu na polovinu částky a požádáme Vás o provedení její úhrady do týdne. Pokud fakturu v daném termínu neuhradíte, rezervace zaniká.

Současně Vám zašleme formuláře pro hosty a zdvořile Vás požádáme o jejich vyplnění (zákonná povinnost pro vedení knihy hostů).

Fakturu na doplatek včetně poplatků městu (Černý Důl: 30,- Kč / noc / dospělá osoba, Železná Ruda: 30,- Kč / noc / dospělá osoba) Vám vystavíme 5 týdnů před nástupem na ubytování a opět Vás požádáme o provedení její úhrady do týdne. Pokud fakturu v daném termínu neuhradíte, vracíme Vám poskytnutou zálohu a rezervace zaniká.

Zhruba týden před nástupem na ubytování se s Vámi spojíme a předáme Vám kontakt na správkyni apartmánu, která Vás bude při příjezdu očekávat, předá Vám klíče, ukáže apartmán a příp. zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Současně Vás požádáme o sdělení Vašeho předpokládaného příjezdu do ubytování.

V den příjezdu prosíme, abyste se spojili s paní správcovou ca hodinu před příjezdem.

Ceny:

Ceny ubytování naleznete zde: Ceník. Pro ostatní termíny jsme Vám rádi k dispozici.

Storno podmínky:

V posledních 30 dnech před vlastním příjezdem do apartmánu se může stát cokoliv, co Vám znemožní přijet. Z tohoto důvodu máme stanoveny storno podmínky:

Stornujete-li ubytování v našem apartmánu v době od 30 - 21 dnů před termínem ubytování, je storno poplatek ve výši 20 % z celkové zaplacené ceny.

Stornujete-li ubytování v našem apartmánu v době od 20 - 14 dnů před termínem ubytování, je storno poplatek ve výši 50 % z celkové zaplacené ceny.

Stornujete-li ubytování v našem apartmánu v době od 13 - 8 dnů před termínem ubytování, je storno poplatek ve výši 75 % z celkové zaplacené ceny.

Stornujete-li ubytování v našem apartmánu v době 7 a méně dnů před termínem ubytování, je storno poplatek ve výši 100 % z celkové zaplacené ceny.

Věříme, že žádná takováto nepředvídaná skutečnost nenastane, a těšíme se na Vás!

Kdybyste se potřebovali na něco zeptat:

Jsme Vám rádi k dispozici. Pokud to bude v našich silách, poradíme vhodné výlety, zodpovíme Vaše dotazy a v případě nenadálých problémů se Vám budeme snažit pomoci.

Nezávazná poptávka:

Zarezervujte si pobyt včas. Zašlete nám nezávaznou poptávku:

Spojení na nás:

Podhorské apartmány s.r.o.
IČ: 076 70 095

sídlo: K Zahrádkám 1760, 266 01 Beroun 

+420 739 592 181

podhorske_apartmany@volny.cz